Kongsberg Automotive Lean Tours dla studentów

kongsberg

W dniu 26 kwietnia o godz. 10:20 w auli A2 (ul. Krasickiego 54) odbędą się warsztaty Lean Game przygotowane przez firmę Kongsberg Automotive Pruszków. Ich celem jest doskonalenie umiejętności inżynierskich studentów WM, a szczególnie w następujących profilach kompetencyjnych: inżynier procesu, inżynier nowych technologii, inżynier automatyk/robotyk, inżynier jakości. Poszczególne kompetencje zostaną zaprezentowane w formie gry symulacyjnej ukazującej standardowe procesy zachodzące w zakładzie produkcyjnym. Studenci będą także mieli możliwość uzyskać informacje o praktykach, stażach jak również warunkach zatrudnienia w Kongsberg Automotive Pruszków. Osobą kontaktową ws. warsztatów jest dr inż. Krzysztof Olejarczyk.