Warsztaty Lean Game

warsztaty-2

W dniu 26 kwietnia w auli A2 (ul. Krasickiego 54) odbyły się warsztaty Lean Game przygotowane przez firmę Kongsberg Automotive Pruszków. Ich celem było doskonalenie umiejętności inżynierskich studentów Wydziału Mechanicznego w następujących profilach kompetencyjnych: inżynier procesu, inżynier nowych technologii, inżynier automatyk/robotyk, inżynier jakości. Poszczególne kompetencje zostały zaprezentowane w formie gry symulacyjnej ukazującej standardowe procesy zachodzące w zakładzie produkcyjnym. Studenci mieli możliwość uzyskać informacje o praktykach, stażach jak również warunkach zatrudnienia w Kongsberg Automotive Pruszków.

warsztaty-1