Seminarum naukowe

logo3

Radomsko-Dęblińska Komisja Regionalna Polskiego Naukowo Technicznego Towarzystwa Eksploatacyjnego (PNTTE) serdecznie zaprasza, w dniu 11 lipca 2018 roku (środa), o godzinie 12:30, na seminarum naukowe Pani mgr inż. Agnieszki Różyckiej (doktorantki WM UTH), pt. Eksploatacyjne parametry urządzeń technicznych w aspekcie bezpieczeństwa pracy. Miejsce seminarium: Wydział Mechaniczny UTH w Radomiu, ul. Stasieckiego 54B, Aula A2 (sala B3-115).

Seminarium odbędzie się w ramach organizowanego, w tym dniu, na Wydziale Mechanicznym UTH w Radomiu zebrania Zarządu Polskiego Naukowo-Technicznego Towarzystwa Eksploatacyjnego.

Wszystkich zainteresowanych tematyką spotkania, jak również możliwością współnych działań upowszechniających i rozwijajacych naukowe i techniczne zagadnienia eksploatacji maszyn i urzadzeń w ramach PNTTE serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w seminarium i nawiązania współpracy.

dr hab. inż. Wojciech Żurowski prof. UTH
Przewodniczący Radomsko-Dęblińskiej Komisji Regionalnej PNTTE