Certyfikowane szkolenie z programu Nastran In-Cad

zdjjecie

W dniach 04-05.07.2018r. w Radomiu na Wydziale Mechanicznym UTHRadom przy ul.Stasieckiego 54 p.307 w godz.9.00-15.00 odbyło się certyfikowane szkolenie z programu Fusion360 Ultimate.

W szkoleniu uczestniczyło 5-ciu pracowników Wydziału Mechanicznego.

Uczestnictwo w szkoleniu sfinansowane zostało w ramach projektu „Zintegrowany Program UTHRad” zadanie nr 5 „Podniesienie kompetencji dydaktycznych kadr uczelni” . Uczestnictwo w szkoleniu zostało zrealizowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja i Rozwój (POWER), Oś Priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych – Projekt nr POWR.03.05.00-00-Z105/17.

Program szkolenia obejmował następujące zagadnienia:

1. Wprowadzenie do Autodesk Nastran In-CAD
  2. Podstawy MES