Studia podyplomowe dla nauczycieli: „Fizyka i astronomia”

41539609_538159989951221_8558866434963275776_n

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe dla nauczycieli: „Fizyka i astronomia”. Są to trzysemestralne studia prowadzone w systemie zaocznym (niestacjonarnym). Oferta skierowana jest do absolwentów studiów II stopnia (lub jednolitych magisterskich) z grupy kierunków matematyczno-przyrodniczych bądź technicznych, którzy posiadają już uprawnienia pedagogiczne niezbędne do nauczania w szkołach podstawowych, liceach i technikach. Celem studiów podyplomowych jest wyposażenie słuchaczy w kwalifikacje z zakresu dydaktyki fizyki i astronomii w szkołach podstawowych i średnich. Rekrutacja trwa do końca września. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt emailowy z kierownikiem studiów, dr hab. Tadeuszem Szumiatą (t.szumiata@uthrad.pl).