List intencyjny w sprawie współpracy z MAN Bus Sp. z.o.o. w Starachowicach

man

W dniu 17.09.2018 w firmie MAN Bus Sp. z.o.o. w Starachowicach miała miejsce uroczystość związana z promowaniem przez firmę systemu dualnego kształcenia zawodowego. Jednym z głównych punków tej uroczystości było podpisanie listu intencyjnego dotyczącego współpracy z Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu. Ze strony UTH Radom umowę podpisał Pan Rektor prof. dr hab. inż. Zbigniew Łukasik. W uroczystości uczestniczyli również Prodziekan Wydziału Mechanicznego dr inż. Krzysztof Olejarczyk i Dziekan Wydziału Transportu i Elektrotechniki dr hab. inż. Marcin Chrzan. Nawiązanie ścisłej współpracy z firmą MAN Bus stanowi kolejny przykład współpracy Wydziału Mechanicznego z przedsiębiorcami.