Certyfikowane szkolenie z Zaawansowanych technologii oprogramowania AUTOCAD

przechwytywanie

W dniach 14-16.01.2019r. w Radomiu na Wydziale Mechanicznym UTH Radom przy ul.Stasieckiego 54 p.308 w godz.9.00-16.00 odbędzie się certyfikowane szkolenie z Zaawansowanych technologii oprogramowania  AUTOCAD. W szkoleniu będzie uczestniczyć 10-ciu studentów Wydziału Mechanicznego kierunku MiBM.

Uczestnictwo w szkoleniu sfinansowane zostanie w ramach projektu „Zintegrowany Program UTHRad” Zadanie nr 3 „Program Kompetencji studentów UTHRad.”. Uczestnictwo w szkoleniu zostanie zrealizowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja i Rozwój (POWER), Oś Priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych – Projekt nr POWR.03.05.00-IP.08-00-Z-105/17.