Zaproszenie do współpracy z Kołem Naukowym NOWOTECHBUD

cottage-928979_1920

Wszystkich zainteresowanych zdobywaniem i poszerzaniem wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu budownictwa, a w szczególności z nowoczesnych technologii w budownictwie zapraszam do współpracy w ramach Studenckiego Koła Naukowego NOWOTECHBUD. Studenci należący do tego koła będą mogli uczestniczyć w pracach badawczych, współpracować z innymi kołami naukowymi i firmami oraz brać udział w wycieczkach szkoleniowych lub realizować własne projekty.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na pierwsze zebranie informacyjne Studenckiego Koła Naukowego NOWOTECHBUD w dniu 31.01.2019 (czwartek) o godz. 16.00 w auli A1 Wydział Mechaniczny, Radom, ul. Stasieckiego 54.
Opiekun Koła
dr inż. Ryszard Orzechowski