V edycja programu „Praktyki u Marszałka”

praktykiumarszalka

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie, w okresie wakacyjnym (od lipca do września), będzie realizowana V edycja programu „Praktyki u Marszałka”

Praktyki adresowane są do studentów, którzy ukończyli pierwszy rok studiów licencjackich/inżynierskich, tzn. są studentami co najmniej drugiego roku studiów stacjonarnych, zameldowanych na pobyt stały i studiujących na uczelniach państwowych i prywatnych na terenie województwa mazowieckiego.

Nabór na cały okres praktyk tj. lipiec, sierpień i wrzesień 2019 r. będzie odbywał się od 8 do 26 kwietnia. Szczegółowe informacje (m.in. Wniosek o przyjęcie na praktyki i Regulamin organizacji praktyk) będą dostępne na stronie internetowej www.mazovia.pl  od dnia 8 kwietnia 2019 r.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE