Wykłady otwarte – Inżynieria materiałowa w zastosowaniach

block-chain-3513216_1920

W dniach 06-17 maja 2019 r. na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu odbędzie się cykl wykładów w języku angielskim z przedmiotu: Inżynieria materiałowa w zastosowaniach. Wykłady mają formę otwartą – zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Wykłady poprowadzi prof. Edvin Gevorkian z Ukraińskiego Uniwersytetu Kolejowego w Charkowie (Ukrainian State University of Railway Transport).
Uczestnictwo w wykładach sfinansowane będzie w ramach projektu „Zintegrowany Program UTHRad”, POWR.03.05.00-00-Z105/17. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Załącznik:
-terminy wykładów