Zaproszenie do wzięcia udziału w ankiecie dla pracowników badawczo-dydaktycznych

przechwytywanie

Urząd Statystyczny w Warszawie zaprasza pracowników badawczo-dydaktycznych uczelni wyższych w województwie mazowieckim do wzięcia udziału w badaniu zapotrzebowania na informacje statystyczne.
Chcąc dostosować nasze produkty do aktualnych potrzeb pracowników naukowych, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie drugiej edycji ankiety internetowej „Zapotrzebowanie środowisk naukowych na informacje statystyczne”. Wzorem badania sprzed dwóch lat, pozwalającego na dostosowanie naszych produktów i działań do zgłaszanych oczekiwań, chcielibyśmy poznać Państwa bieżące preferencje jako użytkowników informacji statystycznych.
Krótka ankieta w formie elektronicznej dostępna jest pod linkiem: https://ocena-publ.stat.gov.pl/ankieta/. Jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 5 minut. Ankieta będzie aktywna do 10 grudnia 2019 r.
Niezmiernie zależy nam na poznaniu Państwa opinii i potrzeb. Zaangażowanie i współpraca z Państwa strony pozwolą nam lepiej i bardziej użytecznie przygotowywać nasze produkty, dlatego serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page