OGŁOSZENIE Wydziałowej Komisji Wyborczej z dnia 5 marca 2020r.

wm-logo

Wydziałowej Komisji Wyborczej z dnia 5 marca 2020r.

Wyniki wyborów do Kolegium Elektorów

Wydziałowa Komisja informuje, że w wyborach do Kolegium Elektorów w grupie profesorów/profesorów UTH (OKRĘG nr 6) w pierwszej Turze, pierwszym głosowaniu wzięło udział 13 uprawnionych.

Oddano 13 ważnych głosów. Nie było głosów nieważnych ani wstrzymujących się. Kandydaci uzyskali następującą liczbę głosów:

Górski Krzysztof                  12

Król Kazimierz                      13

Puchalski Andrzej               12

Szumiata Tadeusz              13

Żurowski Wojciech             13

WKW stwierdza, że do Kolegium Elektorów z grupy profesorów/profesorów UTH wybrani zostali:

Górski Krzysztof

Król Kazimierz

Puchalski Andrzej

Szumiata Tadeusz

Żurowski Wojciech