Działania Wydziału Mechanicznego w czasie zawieszenia zajęć dydaktycznych

nauczanie-zdalne

UWAGA, STUDENCI i DOKTORANCI !

  1. Prosimy o bezwzględne powstrzymanie się od przychodzenia na uczelnię i o pozostanie w miejscu zamieszkania.
  2. Prosimy o sprawdzenie, czy w systemie Wirtualna Uczelnia są podane Wasze aktualne adresy e-mail.
  3. Jeżeli tak nie jest, prosimy o niezwłoczne ich zaktualizowanie. Korzystanie z tych adresów jest niezbędne do kontaktu kadry Wydziału ze studentami.

 

Wykłady i zajęcia będą udostępniane online w systemie Wirtualnej Uczelni, na stronach internetowych lub w inny sposób wskazany przez nauczycieli akademickich, aby studenci mogli uczestniczyć w zajęciach we własnych domach.

 

Konsultacje z pracownikami odbywają się za pośrednictwem poczty elektronicznej wskazanej w zakładce Nauczyciele akademiccy na stronie internetowej WM: http://mechaniczny.uniwersytetradom.pl/?page_id=159&lang=pl

 

BOS 3  mimo, że nie przyjmuje studentów i doktorantów, pracuje, a sprawy załatwiane są na bieżąco. Ważność legitymacji studenckich została przedłużona do dnia 31 maja 2020. Studenci i doktoranci Wydziału mogą zwracać się do dziekanatu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie:

http://mechaniczny.uniwersytetradom.pl/?page_id=138&lang=pl

 

Jednocześnie apelujemy do wszystkich naszych studentów, doktorantów i pracowników  o stosowanie się do zaleceń i wytycznych związanych z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego. Prosimy o zapoznawanie się z komunikatami publikowanymi na stronie internetowej UTH Radom ws. działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page