Przyjmujemy zgłoszenia pracowników WM na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w r. ak. 2020/21

erasmusplus

W terminie do 30 czerwca br. prosimy pracowników WM o zgłaszanie propozycji swoich wyjazdów do zagranicznych uczelni w ramach programu Erasmus+. Podstawowe informacje o wyjeździe tj. nazwa uczelni goszczącej pracownika oraz szacowany termin należy zgłosić koordynatorowi programu Erasmus+ dr hab inż. Krzysztofowi Górskiemu (email: krzysztof.gorski@uthrad.pl). Na podstawie uzyskanych zgłoszeń zostanie przygotowany wykaz osób wyjeżdżających, który po zaakceptowaniu przez Dziekana zostanie przekazany do Działu Współpracy z Zagranicą.