OGŁOSZENIE Wydziałowej Komisji Wyborczej z dnia 23 czerwca 2020r.

wm-logo

Wyniki wyborów do Senatu

Wydziałowa Komisja informuje, że w wyborach do Senatu  w grupie profesorów/profesorów UTH (OKRĘG nr 6) w I Turze, wzięło udział 12 uprawnionych. Oddano 12 ważnych głosów. Nie było głosów nieważnych ani wstrzymujących się. Kandydaci uzyskali następującą liczbę głosów:

Górski Krzysztof                       12

Puchalski Andrzej                    12

Szumiata Tadeusz                    12

Żurowski Wojciech                  11

WKW stwierdza, że do Senatu z grupy profesorów/profesorów UTH wybrani zostali:

Górski Krzysztof

Puchalski Andrzej

Szumiata Tadeusz

Żurowski Wojciech