XXVIII Radomskie Dni Techniki

W ramach XXVIII Radomskich Dni Techniki, w dniu 19 października uczniowie radomskich szkół średnich mieli możliwość obejrzeć laboratoria Wydziału Mechanicznego. Imprezę wsparła firma KONGSBERG Automotive. Jej przedstawiciel, inż. Grzegorz Kasperczyk prezentował studentom UT-H Radom oraz uczniom radomskich szkół rozwiązania techniczne stosowane w nowoczesnych fotelach samochodowych. Zainteresowane osoby miały możliwość osobiście przetestować fotele firmy KONGSBERG wyposażone w funkcje: masażu, wentylacji, ogrzewania i elektrycznego sterowania. Szersza relacja z imprezy została zawarta w relacji Echa Dnia.