Erasmus+ Automotive Academy – inicjatywa Wydziału Mechanicznego w zakresie umiędzynarodowienia UTH Radom zyskuje na popularności!

eaa-eu-map

Z przyjemnością informujemy, że 29 marca 2021 r. odbył się drugi wykład w ramach Erasmus+ Automotive Academy. Został on zrealizowany przez prof. Ruslans Smiginsa (Latvia University of Life Sciences and Technologies), który przedstawił wykład pt „Alternative Fuels for Internal Combustion Engines“. Wydarzenie było moderowane przez dr inż. Alicję Wąsowicz, która zapewniła wszystkim zainteresowanym osobom niezbędną pomoc w zakresie dostępu do wykładu. Uczestniczyło w nim ok. 100 studentów z różnych, europejskich uniwersytetów. Zapraszamy na kolejny wykład, który odbędzie się 12 kwietnia 2021 r. o godz. 14:15 (CET). Zostanie on przeprowadzony przez przedstawiciela University of Oviedo (Hiszpania). Doktor David Anseán przedstawi wykład pt „Perspective on State of Health Determination in lithium-ion Batteries for Automotive Applications”. Dostęp do wydarzenia jest możliwy po wcześniejszym zarejestrowaniu na stronie https://eaa.uniwersytetradom.pl/how-to-join/

Osoby, które już wcześniej zarejestrowały się na poprzednie wykłady EAA nie muszą ponownie zgłaszać swojego uczestnictwa w kolejnym wykładzie. Dostęp do następnego wykładu zostanie przesłany tym osobom automatycznie.
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page